RVM Systems AB Polityka Prywatności

Numer organizacji 556614-4662

Prosimy o uważne zapoznanie się z niniejszą polityką prywatności witryny, ponieważ zawiera ona ważne informacje o tym, kim jesteśmy, w jaki sposób i dlaczego zbieramy, przechowujemy, wykorzystujemy i udostępniamy Twoje dane osobowe, o Twoich prawach związanych z Twoimi danymi osobowymi oraz o tym, jak się z nami skontaktować i organom nadzorczym w przypadku wniesienia skargi.

Polityka prywatności strony internetowej podzielona jest na następujące sekcje:

 • Kim jesteśmy
 • Nasza strona
 • Zbieranie i wykorzystywanie Twoich danych osobistych
 • Przesyłanie twoch danych między krajami
 • Pliki cookie i podobne technologie
 • Twoje prawa
 • Dbanie o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych
 • Jak złożyć skargę
 • Zmiany w polityce prywatności strony
 • Jak skontaktować się z nami
 • Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Kim jesteśmy

Ta strona jest prowadzona przez RVM Systems Limited. Jesteśmy firmą zarejestrowaną w Szwecji - RVM Systems AB Dackevagen 33, 2 trappor, 177 34 Jarlafall Szwecja. Jesteśmy liderem rynku automatów zwrotnych i depozytowych w Szwecji. Po więcej informacji odzwiedź www.rvmsystems.com

Gromadzimy, wykorzystujemy i jesteśmy odpowiedzialni za niektóre dane osobowe na Twój temat. Kiedy to robimy, podlegamy przepisom Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, które ma zastosowanie w całej Unii Europejskiej, i jesteśmy odpowiedzialni jako „administrator” tych danych osobowych do celów tych przepisów.

Nasza strona

Polityka prywatności dotyczy wyłącznie korzystania ze naszej strony www.rvmsystems.com

W całej naszej witrynie internetowej możemy umieszczać łącza do innych witryn internetowych będących własnością i obsługiwanych przez pewne zaufane strony trzecie, aby zapewnić użytkownikowi dalsze usługi i informacje o naszych produktach i usługach. Te inne strony internetowe osób trzecich mogą również gromadzić informacje o Tobie zgodnie z ich własnymi odrębnymi politykami prywatności. Aby uzyskać informacje dotyczące prywatności związane z tymi innymi stronami internetowymi osób trzecich, należy zapoznać się z ich polityką prywatności, jeśli to konieczne.
polityką prywatności, jeśli to konieczne.

Nasze gromadzenie i wykorzystywanie Twoich danych osobowych

Gromadzimy Twoje dane osobowe, gdy wchodzisz na naszą stronę internetową, kontaktujesz się z nami, składasz zapytanie dotyczące sprzedaży, przesyłasz nam opinię, publikujesz materiały na naszej stronie internetowej i wypełniasz ankiety dla klientów za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Gromadzimy te dane osobowe bezpośrednio od Ciebie, na przykład gdy kontaktujesz się z nami.

Dane osobowe, które zbieramy na Twój temat, zależą od konkretnych działań przeprowadzanych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Informacje te obejmują:

 • Twoje imię
 • adres e-mail
 • numer telefonu
 • szczegóły wszelkich informacji zwrotnych przekazywanych nam przez telefon, e-mail, pocztę lub za pośrednictwem mediów społecznościowych
 • informacje jakich usług potrzebujesz
 • informacje o usługach, które Ci dostarczamy

Zbieramy dane osobowe o Tobie, gdy uzyskujesz dostęp do naszej witryny, kontaktujesz się z nami, dokonujesz zapytania sprzedaży, wysyłamy nam opinię, publikuje materiały na naszą stronę internetową i wypełniają ankiety klientów za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Zbieramy od Ciebie bezpośrednio te dane osobowe, na przykład kiedy kontaktujesz się z nami.

Zbierane przez nas dane osobowe zależą od konkretnych działań przeprowadzonych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Informacje te obejmują:

 • Odpowiedź na zapytania
 • Weryfikację Twojej tożsamości
 • Zapewnienie dostępności produktów i usług
 • Dostosowanie naszej strony do Twoich preferencji
 • Powiadomienie o wszelkich zmianach na naszej stronie internetowej lub do naszych usług, które mogą Cie dotyczyć
 • Ulepszanie naszych usług
 • Zapewnienie wsparcia klienta

Ta strona internetowa nie jest przeznaczona do użytku przez dzieci, a my świadomie nie zbieramy ani nie wykorzystujemy danych osobowych związanych z dziećmi.

Nasza podstawa prawna do przetwarzania twoich danych osobowych

Kiedy wykorzystujemy Twoje dane osobowe, musimy mieć do tego podstawę prawną. Istnieją różne podstawy prawne, na których możemy polegać, w zależności od danych osobowych i celu.

Podstaw prawne, na których możemy polegać, obejmują:

 • Zgoda: tam, gdzie wyraziłeś nam wyraźną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w określonym celu. Tam, gdzie przetwarzanie znajduje się w tej podstawie prawnej, możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.
 • Umowa: tam, gdzie Twoje dane osobowe są niezbędne do realizacji umowy, którą mamy z Tobą, lub dlatego, że poprosiłeś nas o podjęcie konkretnych kroków przed zawarciem umowy
 • Obowiązek prawny: tam, gdzie wykorzystanie Twoich danych osobowych jest konieczne do przestrzegania prawa (bez obowiązków umownych)
 • Niezbędny interes: tam, gdzie Twoje dane osobowe są niezbędne do ochrony Twojego czyjegoś życia
 • Zadanie publiczne: tam, gdzie Twoje dane osobowe są niezbędne do wykonania zadania w interesie publicznym lub dla naszych oficjalnych funkcji, a zadanie lub funkcja ma jasną podstawę prawa
 • Uzasadnione interesy: tam, gdzie Twoje dane osobowe są niezbędne dla naszych uzasadnionych interesów lub uzasadnionych interesów strony trzeciej (chyba że istnieje dobry powód, aby chronić Twoje dane osobowe, które zastępują nasze uzasadnione interesy)

Dalsze informacje - zbieramy dane osobowe, kiedy i jak z nich korzystamy

Aby uzyskać dalsze informacje na temat zbierania danych osobowych, co zbieramy, a także sposób ich wykorzystania, przeczytaj następujące sekcje:

Po zebraniu informacji

Kiedy się z nami kontaktujesz

O jakie informacje prosimy

Dane kontaktowe::
Twoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu

Jak i dlaczego używamy Twoich informacji

Prosimy o to aby:
- komunikować się z tobą
- zapewnić Ci nasze towary i usługi
- przekazać Ci informacje o naszych towarach i usługach

Jako podstawę prawną do gromadzenia i wykorzystywania danych osobowych, polegamy na uzasadnionych zainteresowaniach, w których nie jesteś naszym klientem i umową tam, gdzie jesteś naszym klientem.

W zależności od kontekstu nasze uzasadnione interesy dotyczą odpowiedzi na twoje zapytania, przetwarzanie zapytania sprzedaży lub reagowanie na informacje zwrotne.

Z kim dzielimyTwoje dane osobowe

Udostępnimy Twoje dane osobowe naszym pracownikom, aby umożliwić im świadczenie naszych usług.

RVM Systems AB jest frimą zarejestrowaną w Szwecji z numerem organizacji SE56614-4662, której adres rejestrowy to Dackevagen 33, 177 34 Jarfallla, Szwecja. Twoje dane osobowe zostaną udostępnione naszej grupie za pośrednictwem RVM Systems AB jako naszego właściciela.

Udostępniamy również Twoje informacje stronom trzecim, aby pomóc nam w obsłudze, zapewnianiu, ulepszaniu, integracji, dostosowaniu, wsparciu i sprzedaży naszych usług. Podejmujemy odpowiednie środki, aby upewnić się, że te strony trzecie działają zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych i bezpieczeństwa i zawsze zapewniają, że istnieje odpowiednia dokumentacja prawna.

Korzystamy z dostawców usług, aby zapewnić opracowywanie i wsparcie dla aplikacji, hosting, konserwację, tworzenie kopii zapasowych, przechowywanie, analizę i inne usługi dla nas, które mogą wymagać od nich dostępu lub wykorzystania informacji o Tobie.

Jeśli usługodawca musi uzyskać dostęp do informacji o Tobie, aby wykonywać usługi w naszym imieniu, robią to zgodnie z instrukcją od nas i musizą przestrzegać naszych zasad i procedur wdrożonychw celu ochrony Twoich informacji.

W razie potrzeby udsotępniamy Twoje dane osobowe organom ścigania lub innym organom, jeśli jest to wymagane obowiązującym prawem.

Nie będziemy udostępniać Twoich danych osobowych żadnej innej stronie trzeciej.

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?

Zachowamy dane osobowe, gdy mamy umowny, prawny lub uzasadniony obowiązek. Zachowamy takie informacje tak długo, jak rozsądnie wymagane do spełnienia takich obowiązków umownych, prawnych lub uzasadnionych. Być może będziemy musieli zachować Twoje informacje przez wiele lat, aby spełnić te obowiązki. Na przykład może być konieczne przestrzeganie obowiązującego prawa UE lub międzynarodowego w zakresie wymogów podatkowych i rachunkowości.

Jeśli nie będziemy mieć żadnego celu i prawnych podstaw do korzystania z Twoich informacji, podejmiemy odpowiednie kroki w celu ich usunięcia lub anonimizacji.

Czy informacje muszą być dostarczone przez Ciebie, a jeśli tak, to dlaczego

Wymagamy podania Twojego nazwiska i adresu e -mail oraz, w zależności od okoliczności, numer telefonu, aby umożliwić nam przetwarzanie zapytania sprzedaży, odpowiedź na dowolną komunikację lub przetwarzanie zamówienia na nasze towary lub usługi. Poinformujemy Cię o zbieraniu informacji od Ciebie, niezależnie od tego, czy jesteś zobowiązany do przekazania nam informacji.

Przenoszenie informacji na arenie międzynarodowej

Twoje dane osobowe mogą zostać przeniesione i przetwarzane w krajach innych niż w kraju, w którym mieszkasz. Kraje te mogą mieć przepisy dotyczące ochrony danych, które różnią się od przepisów kraju, w którym mieszkasz.

Obecnie nie przekazujemy twoich danych osobowych do krajów znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (EOG).

Jeśli to się zmieni, jakiekolwiek przeniesienie danych osobowych będzie podlegać odpowiednim zabezpieczeniom, np. Umowa zatwierdzona przez Komisję Europejską (w ramach ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), które mają pomóc w ochronie Twoich praw prywatności i przekazania środków zaradczych w mało prawdopodobnym przypadku niewłaściwego wykorzystania danych osobowych.

Jeśli chcesz uzyskać dalsze informacje, skontaktuj się z nami (patrz „Jak się z nami skontaktować” poniżej).

Jak korzystamy z mediów społecznościowych?

Możemy korzystać z mediów społecznościowych i usług sieciowych do promowania naszej działalności i komunikowania się z Tobą. Aby to zrobić, wymagamy korzystania z zewnętrznych dostawców usług, takich jak Facebook, Twitter, LinkedIn, WordPress i YouTube.

Nasze strony, grupy, kanały i kanały mediów społecznościowych są zarządzane przez te strony trzecie:

Nasza strona na Facebooku jest administrowana przez Facebook, zgodnie z zasadami danych Facebooka dostępne na stronie www.facebook.com/privacy/explanation.

Nasze konto na Twitterze jest administrowane przez Twittera, zgodnie z polityką prywatności Twitter dostępną na stronie www.twitter.com/en/privacy.

Nasze konto Flickr jest zarządzane przez Flickr, zgodnie z polityką prywatności Flickr dostępną na stronie www.flickr.com/help/privacy.

Nasz kanał YouTube jest zarządzany przez Google, zgodnie z ich polityką prywatności na stronie www.policies.google.com/privacy?hl=en.

Nasza strona LinkedIn jest zarządzana przez LinkedIn, zgodnie z ich polityką prywatności dostępną na stronie www.linkedin.com/legal/privacy-policy.

Nasza strona WordPress jest administrowana przez Automattic, zgodnie z ich polityką prywatności dostępną na stronie www.automattic.com/privacy.

Nie eksportujemy informacji o naszych obserwujących z tej platformy mediów społecznościowych do naszych własnych systemów, chyba że mamy twoją wyraźną zgodę na to lub Twój profil publiczny jest powiązany z Twoją organizacją (np. LinkedIn).

Możemy wysłać Ci wiadomość bezpośrednio za pośrednictwem mediów społecznościowych, jeśli skontaktujesz się z nami za pośrednictwem tych platform. Naszym celem jest usunięcie tych wiadomości tak szybko, jak to możliwe.

Pliki cookie i inne technologie śledzenia

Plik cookie to mały plik tekstowy, który jest umieszczony na urządzeniu (np. Komputer, smartfon lub inne urządzenie elektroniczne) podczas korzystania z naszej witryny. Obecnie nie używamy plików cookie na naszej stronie internetowej.

Twoje prawa

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych masz szereg ważnych praw bezpłatnie. Podsumowując, obejmują one prawa do:

 • Uczciwe przetwarzanie informacji i przejrzystości w zakresie wykorzystania danych osobowych użytkowania
 • dostęp do twoich danych osobowych i niektórych innych dodatkowych informacji, które niniejsza Polityka prywatności jest już zaprojektowana
 • wymagać od nas poprawienia wszelkich błędów w twoich informacjach, które posiadamy
 • wymagają usunięcia danych osobowych dotyczących ciebie w niektórych sytuacjach
 • Otrzymuj dane osobowe dotyczące Ciebie, które nam przekazałeś, w formacie strukturalnym, powszechnie używanym i odczytującym maszynowo, i mają prawo do przesyłania tych danych do strony trzeciej w niektórych sytuacjach
 • obiekt w dowolnym momencie przetwarzania danych osobowych dotyczących marketingu bezpośredniego
 • sprzeciwia się decyzjom podejmowanym za pomocą zautomatyzowanych środków, które powodują skutki prawne dotyczące ciebie lub podobnie wpływają na Ciebie
 • obiekt w niektórych innych sytuacjach na nasze dalsze przetwarzanie danych osobowych
 • w przeciwnym razie ogranicz nasze przetwarzanie danych osobowych w określonych okolicznościach
 • Odszkodowanie roszczeniowe za szkody spowodowane naszym naruszeniem wszelkich przepisów dotyczących ochrony danych

Więcej informacji na temat każdego z tych praw, w tym okoliczności, w których się ubiegają, zobacz wytyczne Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO) na temat praw jednostek na podstawie ogólnego rozporządzenia w zakresie ochrony danych.

Jeśli chcesz skorzystać z tych praw, proszę:

 • Wyślij e -mail, zadzwoń lub napisz do nas,
 • Pozwól nam mieć wystarczającą ilość informacji, aby cię zidentyfikować,
 • Pozwól nam mieć dowód swojej tożsamości i adresu (kopia prawa jazdy lub paszportu oraz niedawny rachunek za użyteczność lub kartę kredytową) oraz
 • Daj nam znać informacje, na które dotyczy Twoje żądanie, w tym dowolne konto lub numery referencyjne, jeśli je masz.

Utrzymanie bezpieczeństwa danych osobowych

Mamy odpowiednie środki bezpieczeństwa, aby zapobiec przypadkowym utratę danych osobowych, stosowania lub dostępu w nieautoryzowany sposób. Ograniczamy dostęp do twoich danych osobowych do tych, którzy mają prawdziwy biznes, musi to wiedzieć. Osoby przetwarzające Twoje informacje zrobią to tylko w autoryzowany sposób i podlegają obowiązku poufności.

Mamy również procedury radzenia sobie z wszelkimi podejrzanymi naruszeniem bezpieczeństwa danych. Powiadomimy Cię i wszelkiego obowiązującego regulatora o podejrzewanym naruszeniu bezpieczeństwa danych, w którym jesteśmy do tego prawnie zobowiązani.

Jak złożyć skargę

Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy informacje, które odpowiadają na wszelkie wątpliwości, które możesz mieć w odniesieniu do wykorzystywania informacji o Tobie

Ogólne rozporządzenie w sprawie ochrony danych daje również prawo do złożenia skargi z organem nadzorczym, w szczególności w europejskim obszarze gospodarczym, jeśli pracujesz, normalnie żyjesz lub jeśli jakiekolwiek domniemane naruszenie przepisów dotyczących ochrony danych miało miejsce w odpowiednim stanie. Urzędem nadzorczym w Polsce jest Urząd Ochrony Danych osobowych, więcej informacji znajdziesz na stronie: https://uodo.gov.pl/pl

Zmiany Polityki prywatności witryny

Polityka prywatności tej strony internetowej została opublikowana 20 sierpnia 2020 r. i ostatnia sprawdzona przez Petera Kearneya w Rocket Lawyers i zaktualizowana 17 listopada 2020 r.

Możemy od czasu do czasu zmienić tę witrynę Politykę prywatności, kiedy to zrobimy, poinformujemy Cię za pośrednictwem poczty elektronicznej w momencie zmiany drobnych zmian lub pocztą elektroniczną z wyprzedzeniem dla poważnych zmian, takich jak zmiana celów przetwarzania, zmiana Kim jestęsmy lub zmiana w zakresie wykonywania swoich praw w związku z wykorzystaniem danych osobowych.

Jak się z nami skontaktować

Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania dotyczące niniejszej Polityki prywatności lub informacji, które o Tobie posiadamy.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wyślij wiadomość e -mail na adres mail@rvmsystems.com

Napisz do RVM Systems AB, Dackevagen 33, 177 34 Jarfallla, Szwecja Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Jeśli chcesz otrzymać Politykę prywatności w innym formacie (na przykład: audio, duży druk, Braille) prosimy o kontakt (patrz „Jak się z nami skontaktować”).

TOP